EYKAL FORUM HİZMETİNİZDE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EYKAL KURUCUSU 24lmzch Yılmaz Kayalar Anadolu Lisesi Web Forumuna Hoşgeldiniz . . EYKAL KURUCUSU 24lmzch Lütfen Kullanıcı Adınızı İsim ve Soyad'dan Oluşturunuz ! EYKAL KURUCUSU 24lmzch EYKAL FORUM EYKAL KURUCUSU 24lmzch Tk. Kısaltmalı Adresimiz İçin www.eykal.tk TıklayınızEYKAL KURUCUSU 24lmzch Lütfen Kullanıcı Adınızı İsim ve Soyad'dan Oluşturunuz ! EYKAL KURUCUSU 24lmzch Yılmaz Kayalar Anadolu Lisesi Web Forumuna Hoşgeldiniz EYKAL KURUCUSU 24lmzch EYKAL FORUM EYKAL KURUCUSU 24lmzch Tk. Kısaltmalı Adresimiz İçin www.eykal.tk TıklayınızEYKAL KURUCUSU 24lmzch Lütfen Kullanıcı Adınızı İsim ve Soyad'dan Oluşturunuz ! EYKAL KURUCUSU 24lmzch Yılmaz Kayalar Anadolu Lisesi Web Forumuna Hoşgeldiniz EYKAL KURUCUSU 24lmzch EYKAL FORUM EYKAL KURUCUSU 24lmzch Tk. Kısaltmalı Adresimiz İçin www.eykal.tk TıklayınızEYKAL KURUCUSU 24lmzch Lütfen Kullanıcı Adınızı İsim ve Soyad'dan Oluşturunuz !

EYKAL RESMİ WEB

www.eykal.k12.tr
Yılmaz Kayalar Anadolu Lisesi Resmi Web Sitesi

EĞİTİM HABERLERi

En son konular

» Pes 2011
EYKAL KURUCUSU EmptyPaz Ekim 10, 2010 8:28 pm tarafından Board Master

» TEMEL KAVRAMLAR
EYKAL KURUCUSU EmptyCuma Mayıs 28, 2010 3:23 pm tarafından Board Master

» TRİGONOMETRİ KONU ANLATIM
EYKAL KURUCUSU EmptyCuma Mayıs 28, 2010 3:10 pm tarafından Board Master

» TRİGONOMETRİ KONU ANLATIM
EYKAL KURUCUSU EmptyCuma Mayıs 28, 2010 3:06 pm tarafından Board Master

» Caillou - Kayyu Çizgi Dizi
EYKAL KURUCUSU EmptySalı Mayıs 25, 2010 5:42 pm tarafından Board Master

» Pes 2010- Extreme 2010 | Herşey Türkçe | 2 Adet Türkçe Spiker |
EYKAL KURUCUSU EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 11:00 pm tarafından Board Master

» Pro Evolution Soccer 2010 | Full Game
EYKAL KURUCUSU EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 10:07 pm tarafından Board Master

» Yahşi Batı | 2009 | DVDRip XviD
EYKAL KURUCUSU EmptyCuma Nis. 30, 2010 9:33 pm tarafından Board Master

» Peki buna ne diyeceksiniz??????
EYKAL KURUCUSU EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 3:36 am tarafından yasinyılmaz

En iyi yollayıcılar

Kimler hatta?

Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 22 kişi Perş. Mart 02, 2023 7:06 am tarihinde online oldu.

EYKAL KURUCUSU

Board Master
    Board Master
    ADMiNiSTRATOR
    ADMiNiSTRATOR

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 141
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/04/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 32
    <b>İkamet</b> İkamet : Tokat / Erbaa

EYKAL KURUCUSU Empty EYKAL KURUCUSU

Mesaj tarafından Board Master Perş. Nis. 01, 2010 10:55 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1941 Yılında Tokat-Erbaa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erbaa’da tamamladı. İlçemizde lise düzeyinde öğrenim yapan okul olmadığı için 1959–1960 Öğretim yılında Tokat Sanat okulunda,1960–1961 Öğretim yılında Kırıkkale Kimya Tekniker okulunda okudu.
    Askerliğini 1964–1966 yıllarında İzmir’de yaptıktan sonra Ankara ve İstanbul’da bu gün Türkiye’nin nadide kuruluşlarında teknik eleman olarak çalıştı. 1970 yılında deterjan ve kimyevi madde üreten bir fabrikada çalışmaya başladı ve son üç senede fabrika müdürlüğü yaptı. Bu tecrübeden sonra ilk işini 1975 yılında Ankara’da kurdu. Bir yıl süre ile deterjan imalatı yaptı. 1976 yılında Ankara’da boya ve vernik imalatına başladı. 1977 yılında işlerini büyütmek amacıyla İstanbul’a taşındı.
    Halen “GENÇ” markası ile üretim yaptığı KAYALAR A.Ş.’yi 1977 yılında kurdu. Bu gün 160 çalışanı ile Türkiye’de ahşap koruyucuları ve boyaları konusunda lider konuma gelirken 16 ülkeye yaptığı ihracatla dünya pazarında da ülkemizin ve markanın adını duyurdu. 2006 yılında yeni bir atılım daha yaparak Alman Meffert AG ile ortaklık kurup ürün yelpazesini genişletti. (Kayalar Meffert Boya San. ve Ticaret AŞ.)
    1977 Yılında Erbaa’da YHB Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi kurdu. 140 kişiye iş imkanı sağladı. Daha sonra Erbaa Organize Sanayi Bölgesinde Canicas Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında 20.000 m²’lik alanda 5.600 m² kapalı alanı olan ve 250 kişi istihdam edebilecek şekilde 2.500.000 adet Örme Dokuma Dış giyim üretebilen günümüz çağına uygun modern bir tesis kurmuştur. Buradaki üretimin tamamını İspanya, İtalya, ve A.B.D. başta olmak üzere ihraç etmektedir.
    Böyle sanayi yatırımcı müteşebbisler örnek olarak diğer yatırımcıların da Erbaa’mıza gelmesinde önder olmuştur.
    Erbaa’da 1999 yılında, 9798 tip ve 21 derslik, 4 laboratuarlı, 800 kişinin okuyabileceği “Yılmaz Kayalar Anadolu Lisesi” binasını yaptırdı.
    Evli ve iki çocuk babasıdır. Bundan sonraki hayatında da Türkiye’nin geleceği gençlerin yetiştirilmesi için eğitim yatırımlarına devam edeceği, ülkemiz insanlarına yeni iş alanları oluşturacağını beyan eden hayırsever işadamı Yılmaz KAYALAR’a ilçemize kazandırdığı okul binası için Erbaalı hemşerileri minnet ve şükran duygularını arz eder.

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 5:37 pm