EYKAL FORUM HİZMETİNİZDE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Yılmaz Kayalar Anadolu Lisesi Web Forumuna Hoşgeldiniz . . FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Lütfen Kullanıcı Adınızı İsim ve Soyad'dan Oluşturunuz ! FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch EYKAL FORUM FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Tk. Kısaltmalı Adresimiz İçin www.eykal.tk TıklayınızFiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Lütfen Kullanıcı Adınızı İsim ve Soyad'dan Oluşturunuz ! FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Yılmaz Kayalar Anadolu Lisesi Web Forumuna Hoşgeldiniz FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch EYKAL FORUM FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Tk. Kısaltmalı Adresimiz İçin www.eykal.tk TıklayınızFiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Lütfen Kullanıcı Adınızı İsim ve Soyad'dan Oluşturunuz ! FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Yılmaz Kayalar Anadolu Lisesi Web Forumuna Hoşgeldiniz FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch EYKAL FORUM FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Tk. Kısaltmalı Adresimiz İçin www.eykal.tk TıklayınızFiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA 24lmzch Lütfen Kullanıcı Adınızı İsim ve Soyad'dan Oluşturunuz !

EYKAL RESMİ WEB

www.eykal.k12.tr
Yılmaz Kayalar Anadolu Lisesi Resmi Web Sitesi

EĞİTİM HABERLERi

En son konular

» Pes 2011
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA EmptyPaz Ekim 10, 2010 8:28 pm tarafından Board Master

» TEMEL KAVRAMLAR
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA EmptyCuma Mayıs 28, 2010 3:23 pm tarafından Board Master

» TRİGONOMETRİ KONU ANLATIM
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA EmptyCuma Mayıs 28, 2010 3:10 pm tarafından Board Master

» TRİGONOMETRİ KONU ANLATIM
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA EmptyCuma Mayıs 28, 2010 3:06 pm tarafından Board Master

» Caillou - Kayyu Çizgi Dizi
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA EmptySalı Mayıs 25, 2010 5:42 pm tarafından Board Master

» Pes 2010- Extreme 2010 | Herşey Türkçe | 2 Adet Türkçe Spiker |
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 11:00 pm tarafından Board Master

» Pro Evolution Soccer 2010 | Full Game
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 10:07 pm tarafından Board Master

» Yahşi Batı | 2009 | DVDRip XviD
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA EmptyCuma Nis. 30, 2010 9:33 pm tarafından Board Master

» Peki buna ne diyeceksiniz??????
FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 3:36 am tarafından yasinyılmaz

En iyi yollayıcılar

Kimler hatta?

Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 22 kişi Perş. Mart 02, 2023 7:06 am tarihinde online oldu.

FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA

Board Master
    Board Master
    ADMiNiSTRATOR
    ADMiNiSTRATOR

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 141
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/04/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 32
    <b>İkamet</b> İkamet : Tokat / Erbaa

FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA Empty FiLM PAYLAŞIMLARI HAKKINDA

Mesaj tarafından Board Master Cuma Nis. 02, 2010 2:41 am

Bu bölümde internette gezinirken rastladığım güzel filmleri, kategorilere uygun biçimde sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Filmlerin uploadlarının bazıları belkide çoğu bana ait olmayabilir, yada olabilirde. Hiçbir altyazının cevirisinde en ufak bir yardımımda söz konusu değildir, ama bazen senkron yapıp eklediğimde oluyor. İki önceki cümlemdede belirttiğim gibi amacım sadece kendim gibi film severlere, kendi çapımda bir kıyak yapmak. Sizlere elden geldiğince reklamsız, zahmetsiz bir site olarak film keyfinizi devam ettirmeye çalışıyorum tek amacımız bu bölümde bu.

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 5:59 pm